Woreczki na owoce i warzywa

Oryginalne rozwiązania w nietuzinkowym miejscu

 

 

 

 

 

 

Warto dbać o to, w co pakujemy między innymi warzywa i owoce.  W naszych zestawach znajdziecie ekologiczne woreczki na owoce i warzywa, wytworzone w duchu zero waste z odzyskanych materiałów, uszyte przez Elbląskie Centrum Integracji Społecznej.

Elbląskie Centrum Integracji Społecznej w ramach Elbląskiego Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Pozarządowych realizuje projekt, którego celem jest wsparcie osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej z terenu Elbląga i powiatu elbląskiego w wieku 15-64 lata, które pracują nad zmianą swojej aktywności społecznej i zawodowej. Projekt skierowany jest również do osób posiadających orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Zadaniem kadry Elbląskiego CIS jest podtrzymanie i rozwój motywacji do rozwoju, tak by osoba kończąca udział w projekcie mogła swobodnie poruszać się na rynku pracy, a poprzez zdobyte kwalifikacje i umiejętności potrafiła pracę znaleźć i ją utrzymać.

Wielkim plusem projektu jest to, że zdobyte umiejętności zawodowe nie zostają pozostawione same sobie. Można je przetestować i podszlifować. W tym celu w projekcie funkcjonuje między innymi pracownia krawiecko – tapicerska w ramach której zostały uszyte nasze woreczki.