Kontakt

SPOKO – Społeczny Kosz
ul. Wielkokacka 15
81-611 Gdynia

Napisz do nas

Dane organizacji:
Dane kontaktowe:
Dane dotyczące zamówienia:
nietak
Plik projektu graficznego - pdf | eps | ai | cdr | zip | rar
-

* Wymagane pola.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Studio 102 Sp. z o.o. (z siedzibą w Gdynia) moich danych osobowych przekazanych za pośrednictwem niniejszego formularza lub w innych przekazanych przeze mnie dokumentach w celu prowadzenia działalności marketingowej. Administratorem danych jest Studio 102 Sp. z .o.o. z siedzibą w Gdyni, ul. Wielkokacka 15, 81-611 Gdynia. Zdaję sobie sprawę, że mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Studio 102 Sp. z o.o. moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Ponadto wyrażam zgodę na wykorzystanie mojej aplikacji CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę Studio 102 Sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Studio 102 Sp. z o.o. (z siedzibą w Gdyni) informacji handlowej za pomocą poczty elektronicznej na podany wyżej adres e-mail. Zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną przez Administratora - Studio 102 Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, ul. Wielkokacka 15, 81-611 Gdynia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści handlowych. Wszelkie informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych oraz o przysługujących prawach i obowiązkach znajdują się w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na używanie przez Studio 102 Sp. z o.o. (z siedzibą w Gdyni) telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego. Zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną przez Administratora - Studio 102 Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, ul. Wielkokacka 15, 81-611 Gdynia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści handlowych. Wszelkie informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych oraz o przysługujących prawach i obowiązkach znajdują się w Polityce Prywatności.