Ekologiczna podpałka

W trosce o środowisko

 

 

 

 

 

Ekologiczna podpałka idealna do grilla, pieca i kominka, została „wyprodukowana” przez uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowych PSONI w Gdańsku. Zrobiona wyłącznie z naturalnych materiałów, czysta i bezzapachowa. Doskonale spełnia swoje zadanie nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych, dostarczając wystarczająco silny płomień nawet przez 20 minut. Podpałki są wytwarzane na licencji szwajcarskiej licencji nr (689-453-A5) K-Lumet.

Podpałka K-Lumet zdobyła uznanie oraz szerokie grono odbiorców na rynku polskim. Produkt jest laureatem licznych konkursów. Podpałka K-Lumet jest niezwykle ergonomiczna i łatwa w użyciu, a przy tym niezwykle wytrzymała i skuteczna.

PSONI w Gdańsku – Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Gdańsku działa na rzecz wyrównywania szans osób z niepełnosprawnością intelektualną, tworzenia warunków przestrzegania wobec nich praw człowieka, prowadzenia ich ku aktywnemu uczestnictwu w życiu społecznym oraz wspierania ich rodzin. Stowarzyszenie realizuje swoje cele i zadania w formie prowadzenia placówek i stałych programów wieloletnich oraz poprzez cykliczne i jednorazowe projekty krótkoterminowe.