Pakowanie pudełek

Historia pięknej współpracy

 

 

 

 

 

 

 

Proces pakowania naszych zestawów wymaga nie lada skupienia i uważności, ponieważ niektóre z produktów są bardzo delikatne. Sam system ich układania, musi być idealnie dopracowany, aby podczas transportu żaden z produktów nie uległ zniszczeniu.

Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej PSONI Koło w Gdańsku radzą sobie z tym zadaniem wzorowo. W zeszłorocznej edycji udało im się spakować blisko 800 zestawów w tydzień!

Oprócz tego, że pakują SPOKO zestawy z niesamowitym zaangażowaniem i entuzjazmem, to jak sami mówią, tego typu zajęcie idealnie przygotowuje ich do podjęcia pracy na otwartym rynku.

Dzięki tej współpracy uczymy się pozytywnego podejścia do życia, konsekwencji w działaniu i mamy poczucie, że to, co robimy, ma sens nie tylko dla nas.

 

PSONI – Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną działa na rzecz wyrównywania szans osób z niepełnosprawnością intelektualną, tworzenia warunków przestrzegania wobec nich praw człowieka, prowadzenia ich ku aktywnemu uczestnictwu w życiu społecznym oraz wspierania ich rodzin. Stowarzyszenie realizuje swoje cele i zadania w formie prowadzenia placówek i stałych programów wieloletnich oraz poprzez cykliczne i jednorazowe projekty krótkoterminowe.