Konfitura marzeń

Historia o owocach

mazurskie słoiki dostawca SPOKO
W tym małym słoiczku mieści się niepowtarzalny smak owoców polskich lasów. Malina, jeżyna, poziomka to owoce które w zimowy dzień pozwolą wrócić nam myślami do słonecznego lata. Owoce pochodzą z naturalnego lasu a zatem nie zwierają w sobie żadnych nawozów, są zbierane ręcznie i smakują niemożliwie dobrze.

Mazurskie Słoiki to marka Spółdzielni Socjalnej Negocjator, która oferuje wysokiej klasy lokalne produkty takie jak konfitury, soki i syropy wytwarzane w tradycyjny sposób. Oprócz tego spółdzielnia uruchomiła Pijalnię Ziół na Zamku Ostródzkim oraz w Olsztynku.

Właściciel Spółdzielni Negocjator, który kiedyś był animatorem, dziś tworzy miejsca pracy dla lokalnej społeczności i pomaga tym, którzy znajdują się w ciężkiej sytuacji.  Promując inicjatywy związane z ekonomią społeczną, aktywizuje osoby bezrobotne, seniorów, wykluczonych społecznie i wszystkich, którzy są chętni do działania. Razem udało im się otworzyć np. w Olsztynku – Pijalnię Ziół i mieszanek ziołowych opracowanych według autorskich receptur.