Kontakt

Fundacja Rozwoju Społecznej Odpowiedzialności HELISA
Janki Bryla 8c/21
81-577 Gdynia

Zamówienie

Dane organizacji:
Dane kontaktowe:
Dane dotyczące zamówienia:
nietak
Plik projektu graficznego - pdf | eps | ai | cdr | zip | rar
-

* Wymagane pola.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Studio 102 Sp. z o.o. (z siedzibą w Gdynia) moich danych osobowych przekazanych za pośrednictwem niniejszego formularza lub w innych przekazanych przeze mnie dokumentach w celu prowadzenia działalności marketingowej. Administratorem danych jest Studio 102 Sp. z .o.o. z siedzibą w Gdyni, ul. Wielkokacka 15, 81-611 Gdynia. Zdaję sobie sprawę, że mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia procesu zamówienia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Studio 102 Sp. z o.o. (z siedzibą w Gdyni) informacji handlowej za pomocą poczty elektronicznej na podany wyżej adres e-mail. Zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną przez Administratora - Studio 102 Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, ul. Wielkokacka 15, 81-611 Gdynia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści handlowych. Wszelkie informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych oraz o przysługujących prawach i obowiązkach znajdują się w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na używanie przez Studio 102 Sp. z o.o. (z siedzibą w Gdyni) telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego. Zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną przez Administratora - Studio 102 Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, ul. Wielkokacka 15, 81-611 Gdynia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści handlowych. Wszelkie informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych oraz o przysługujących prawach i obowiązkach znajdują się w Polityce Prywatności.